v.v. Musketiers

Archief

Nieuws

Naar nieuwspagina

4 juli: Musketiers klusavond

17-06-2022

4 juli: Musketiers klusavond

Het seizoen komt nu echt ten einde, en wat hebben we kunnen genieten van prachtige zaterdagen! Onder andere door perfecte velden, schone kleedkamers en waar we misschien nog wel het meest van hebben kunnen genieten is het heerlijke terras waar de nodige drankjrs zijn genuttigd. 25 juni kunnen we daar nog 1x extra van genieten.

Dit alles was niet gelukt zonder de tomeloze inzet van onze vrijwilligers. Tijd om ze nog 1x een handje te helpen zodat we ook het nieuwe seizoen fris en fruitig in kunnen.

Hoe? Op maandag 4 juli verwachten we nog 1x de inzet van jullie Mussen, dan is de grote klusavond bij Musketiers. Van 19:00 tot 22:00 gaan we aan de slag om vervolgens bij te komen met een drankje. Je hoeft niet handig te zijn, er is namelijk zat te doen!

Jullie laten het ons onderhoudsteam toch niet alleen doen? Wij rekenen op jullie komst. Graag even aanmelden in je elftal app bij je trainer/leider.