v.v. Musketiers

Archief

Nieuws

Naar nieuwspagina

Gezellig Paastoernooi!

03-04-2021

Gezellig Paastoernooi!

Een zonnetje, een muziekje, paaseitjes én een bal, dat waren de perfecte ingrediënten voor een gezellig Paastoernooi vandaag.

In de ochtend waren het onze jongste leden die hun wedstrijden speelden; onvermoeibaar en enthousiast streden zij om de eer. Hun inzet werd tussen de middag beloond met een lekker broodje en wat drinken.

De lunch was tegelijkertijd de start van het toernooitje voor onze oudere jeugd. Fanatiek en sportief speelden zijn hun partijtjes. Na afloop van het Paastoernooi gingen alle deelnemers met wat lekkers naar huis.

We kijken terug op een gezellige dag. Super om deze activiteit weer gehad te hebben... dit smaakt naar meer..... Organisatie, begeleiding en vooral ook deelnemers: bedankt voor jullie enthousiasme!

Fijne Paasdagen!

Foto's: https://vvmusketiers.nl/galerij/paastoernooi-2021