v.v. Musketiers

Archief

Nieuws

Naar nieuwspagina

In Memoriam: Wessel Achterberg

12-09-2023

In Memoriam: Wessel Achterberg

Met verslagenheid hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid

Wessel Achterberg
op de leeftijd van 74 jaar.

Wessel werd in 1973 lid van onze vereniging en was dit jaar dus maar liefst 50 jaar Musketier. Hij heeft gevoetbald in het 5de elftal en was daarnaast enorm actief als vrijwilliger. Hij heeft in de OC gezeten, was lid van de barcommissie en draaide bardiensten. Daarnaast was hij menig jaar actief in het bestuur van onze vereniging, als secretaris en als interim voorzitter. Voorafgaand aan de periode van afnemende gezondheid was Wessel iedere zaterdagmiddag te vinden aan de stamtafel in ons clubhuis.

Wij wensen zijn vrouw en verdere familie en vrienden heel veel sterkte met dit grote verlies.