v.v. Musketiers

Archief

Nieuws

Naar nieuwspagina

Rabo ClubSupport: Stem op onze club!

31-08-2023

Rabo ClubSupport: Stem op onze club!

Met Rabo ClubSupport steunt de Rabobank clubs en verenigingen uit de regio. Leden van Rabobank Rijn en Heuvelrug, waar Musketiers bij aangesloten is, kunnen hierbij van 4 tot en met 26 september kosteloos stemmen op de club die zij een warm hart toe dragen.

Wij doen ook dit jaar weer mee; zo maken we kans op een mooie bijdrage voor het verduurzamen van ons clubhuis en terrein.

Hoe gaat stemmen in zijn werk:
1. Log in op de rabo app of website
2. Ga via het “Service”-icoontje naar "Algemeen" en dan naar "Lidmaatschap"
3. Klik op de knop "Doe mee en stem" en vervolgens op "Breng nu je stem uit"
4. Zoek "V.V. Musketiers Voetbal" en nog 2 andere clubs
5. Druk dan op "Volgende stap"
6. Druk dan op "Stem bevestigen" om je stemmen in te dienen

Wel klant van de Rabobank, maar nog geen lid? Lid worden kan heel eenvoudig via de Rabo app. Lid worden is gratis en het mooie is: daarna mag je meteen stemmen op onze club, dus meld je deze week nog aan.

Wij danken je hartelijk voor je steun!