v.v. Musketiers

Nieuws

Archief

Terug naar de archief

HDS F3 - Musketiers F2 14-0: Een pittig begin.

29-08-2015

HDS F3 - Musketiers F2  14-0: Een pittig begin.

Het seizoen is weer begonnen. Na een lange zomerstop zijn we begonnen aan het seizoen 2015-2016.

Nu '"we" mini af zijn gaat het echt werk beginnen. Echte wedstrijden en dan ook nog op een groter veld! De selectie is intact gebleven en Anouar, Dennis en Tim zijn toegevoegd aan de groep. Ook de technische staf is uitgebreid. Ries en André gaan Eugene ondersteunen bij het trainen, leiden en begeleiden van het team.

Vandaag stond de bekerwedstrijd tegen HDS F3 op het programma. Fokko stond vandaag op doel. Max, Benne, Anouar en Merel begonnen in de aanval. Joël, Viktor, Jens en Mathijs op het middenveld en Tim, Dennis en Lukas begonnen in de verdediging. Het was voor de spelers van de F2 de allereerste keer op een groot veld en dat was deze wedstrijd ook goed te merken. HDS zette al vroeg druk en dwong Fokko al snel een redding te maken. Al snel daarna vloog de 1-0 er in. Sporadisch kwam Musketiers aan een aanvalletje toe. Het was vooral verdedigen en wennen aan het spel en veld. De ruststand was 11-0.

Na rust begonnen Anouar, Benne en Joël achterin. De Musketiers kwamen beter in de wedstrijd. Ballen werden meer veroverd en zo nu en dan werd Jens, Mathijs of Dennis de diepte in gestuurd richting goal van de tegenstander. Maar uiteindelijk konden we geen vuist voorin maken. Achter ging het een stuk beter en Fokko had een paar goede reddingen. Merel, Max , Viktor, Lukas en Tim kregen ook weer wat meer grip op het middenveld. De eindstand werd uiteindelijk 14-0. Vooral de eerste helft was pittig, maar de Musketiers herpakten zich goed in de tweede helft.

Het team gaat alleen maar groeien de komende weken. De kop is er af!